Advanced System Protector

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 2.3.1000.25195
Yapimci: Systweak Software
Sistem: PC / Windows

Systweak Software firmasının üretmiş olduğu, Advanced System Protector programının son versiyonu olan 2.3.1000.25195 sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Bu program gelişmiş bir sistem koruma yazılımıdır. Gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızı arama yapar ve size zararlı olabilecek kötü yazılımları tespit ederek yok eder. Enfeksiyonları tespit etmek için akıllı motor kullanır ve kaldırmanız için çözümler sunar. Advanced System Protector ile PC ve Sisteminizi koruyabilirsiniz. İstenmeyen türdeki reklam veya adware veya bilgi sızdırmaya çalışan vs.. türevi programlara karşı büyük oranda koruma sağlar.

Advanced System Protector programının veritabanı her gün güncellenir ve yeni tehtirlere karşı haberiniz olur. Ayrıca son derece hafif ve bilgisayarınızı yormadan hızlıca çalışır. Diğer programlar gibi bilgisayarınızı yormaz. Bir deneyin. Fakat, bu deneme sürümünde kısıtlı işlevsellik sunmaktadır.

Ayrıca; Advanced System Protector 2.3.1000.25195 alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz