CCleaner

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 5.67.7763
Yapimci: Piriform
Sistem: PC / Windows

Piriform firmasının üretmiş olduğu, CCleaner programının son versiyonu olan 5.67.7763 sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Bilgisayarın tüm geçmişini temizleme ve hızlandırma programlarından en kaliteli ve ücretsiz olanıdır. Bilindiği gibi internette gezinirken haberiniz olmadan tarayıcınızın arka planında izler ve çöp dosyaları bırakıyorsunuz. Bunları belli bir süre temizlemez iseniz hard diskiniz dolmaya başlıyor ve bilgisayarınız yavaşlamaya başlıyor. Ccleaner ise tüm bu gereksiz ve işe yaramayan dosyaları tek bir tıklama ile temizliyor. Akıllı temizleme sistemi sayesinde kaydettiğiniz şifreler veya formlar siz istemezseniz temizlenmiyor. Sadece işinize yaramayan yer işgal eden dosyaları temizliyor.

Ccleaner programı kendi kategorisinde bulabileceğiniz en iyi ücretsiz yazılımlardan birisidir. Görevi sadece temizlemek değil, Windows kayıt defterinde ki işe yaramayan verileri de temizleyerek bilgisayarınızı hızlandırıyor. Aynı zamanda Regedit de bir sorun bulursa da onarıyor. Bu işlemleri çok hızlı gerçekleştiriyor.

Program kaldırma modülü de mevcuttur. Bilgisayarınıza yüklenen programları Ccleaner ile hızlı bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ayrıca, Tarayıcı eklentilerini kaldırabilir, Bilgisayarınız başlarken çalışan programları durdurup başlatabilir, Sürücüleri temizleyebilir, Sistem geri yükleme noktası oluşturabilir, Disk analizi yapabilir ve Yüklü programlarınızı Ccleaner sayesinde güncelleyebilirsiniz.

Ayarlar kısmından Türkçe de yapabileceğiniz bu program, Ev kullanıcıları için tamamen ücretsizdir.

Ayrıca; CCleaner 5.67.7763 alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz