Dropbox

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 99.4.501
Yapimci: Dropbox Team
Sistem: PC / Windows

Dropbox Team firmasının üretmiş olduğu, Dropbox programının son versiyonu olan 99.4.501 sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Dropbox nedir? Ne işe yarar?

Kullandığı bulut teknolojisi ile tüm dosyalarınızı dropbox sunucularına yedekleyebilir ve istediğiniz an herzaman erişebilirsiniz. Dosyalarınızı başka kişiler ile paylaşmanın en kolay yoludur. Sanki bilgisayarınızdaki bir klasör mantığı ile çalışır. Sürükleyip bırakarak dosyaların internete güvenle saklanmasını sağlayabilirsiniz. Dropbox’ın sunucularıyla ve hesabınıza bağlı diğer tüm bilgisayarlarla anlık olarak senkronize edilir.

Dropbox programı dosyalarınızı senkronize ettiğini anlamanız için ikon rengi yeşile döner. Yükleme yapıldığı esnada dönen bir ikon görünür. Tüm veriler ssl üzerinden aktarlır ve AES-256 ile şifreleme yapılır. Dosyalarınıza 3. farklı kişilerin erişmesi mümkün değildir. Ücretsiz olarak 2 GB kadar alan verir ve çoğu kişinin işini görür ancak satın almak isterseniz 1 TB ya kadar alabilirsiniz.

Ayrıca PC ile cep telefonunuzdaki dropbox uygulaması tam bir uyumlu çalışır. Yüklenen dosyaya nereden olursa olsun internet olan her yerden anında erişilebilir. İster videolarınızı, ister resimlerinizi yada dökümanlarınızı veya hangi format olursa olsun dosyalarınızı dropbox‘a yükleyebilirsiniz. Paylaşmak isterseniz mausenin sağ tuşu ile hızlı bir şekilde paylaşım linkini, paylaşmak istediğiniz kişiye verip indirmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca; Dropbox 99.4.501 alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz