Malwarebytes

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 4.1.1
Yapimci: Malwarebytes Corp
Sistem: PC / Windows

Malwarebytes Corp firmasının üretmiş olduğu, Malwarebytes programının son versiyonu olan 4.1.1 sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza bulaşan casus yazılımları temizlemeye yarayan popüler bir programdır. Gizlice yerleşmiş Truva atları, Rootkitler ve kötü amaç taşıyan veya gizlilik ilkelerine aykırı davranan yazılımları kaldırmaya yarayan Malwarebytes programı, Hızlı bir tarama yaparak PC nizi temizler ve web sitelerinden bulaşmasını önler. Yerleşik koruması sayesinde her daim koruma sağlar.

Malwarebytes yazılımı internetten indirdiğiniz dosyaları da anlık tarama yapar. Güvendiğiniz yazılımlara istisna tanıyabilirsiniz. Ayrıca reklam bulunan adware türü dosyaları da tespit eder. Sizi uyarır. Ancak bu sürüm kısıtlıdır. Premium hesap alarak daha fazla koruma yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları makine öğrenimi teknikleriyle proaktif olarak tanımlar. Ayrıca sezgisel ve davranışsal kurallarla bilinen kötü amaçlı tespit etme teknolojisi kullanır.

Not: 2 haftalık bir deneme sürümü suner. Sonrası programı beğenirseniz satın alabilirsiniz.

Ayrıca; Malwarebytes 4.1.1 alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz