Opera

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 68.0 Build 3618.165
Yapimci: Opera Software
Sistem: PC / Windows

Opera Software firmasının üretmiş olduğu, Opera programının son versiyonu olan 68.0 Build 3618.165 sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

İşte en sevdiğim tarayıcı Opera. Size tanıtmaktan memnuniyet duyarım. Gerçi buraya indirmeye geldiyseniz sizde memnunsunuz ve özelliklerini biliyorsunuz. Ama kısaca anlatayım. Gerçekten en hızlı tarayıcıdır ve istediği sistem gereksinimleri oldukça düşüktür. İnternette gezinti yapmanıza ve arayüz olsun teması olsun istediğiniz gibi kişiselleştirmenize olanak sağlayan Opera, Turbo modu ve VPN özelliği ile gerçekten önerebileceğim ender tarayıcılardan birisidir. 1000 civarında eklenti de sunuyor.

Whatsapp, instagram yada Facebook gibi sosyal ağlara da entegre modülleri ile anında erişebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi yasaklı sitelere giriş yapmak için vpn servislerini kullanmanız gerekiyor ancak opera bunu sizlere tek bir tıklama ile ücretsiz sunuyor. Ayrıca bitcon gibi kripto para birimlerinden anlamayan kişiler için “Crypto Wallet” hizmeti sunuyor ve buradan hesap açabiliyorsunuz. Daha fazla özelliklerini keşfetmek için sitemizden son versiyonunu ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Ayrıca; Opera 68.0 Build 3618.165 alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.