WhatsApp

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 2.2023.2 (64-bit)
Yapimci: WhatsApp Inc
Sistem: PC / Windows

WhatsApp Inc firmasının üretmiş olduğu, WhatsApp programının son versiyonu olan 2.2023.2 (64-bit) sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Dünyanın en popüler programıdır ayrıca milyarlarca kullanıcısı vardır. Anlık mesajlaşma uygulaması olan bu programın android ve ios sürümleri yanında PC için üretilen bu program, Whatsapp’ı bilgisayarınızdan yönetmenize yarıyor. Whatsapp’ı cep telefonundan kullanmak istemeyenler bu programı yükleyerek Windows üzerinden her şeyi kontrol edebilir. Programı kurduktan sonra cep telefonunuzdan whatsapp da ki barkod okumayı açıp tanıtıyorsunuz ve anında kullanmaya başlıyorsunuz.

WhatsApp PC genellikle işletmelere kolaylık sağlıyor. Her daim açık kaldığı için her hangi bir mesaj geldiğinde anında yanıt verebiliyorsunuz. Sadece yazılı mesaj değil, Fotoğraf ve video da gönderebilirsiniz. Durum mesajlarını kontrol edip, Guruplarınıza mesajlar yazabilirsiniz. Windows 8+ den sonraki versiyonları destekliyor. Ayrıca ücretsizdir.

Ayrıca; WhatsApp 2.2023.2 (64-bit) alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz