WinRAR

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 5.90
Yapimci: win.rar GmbH
Sistem: PC / Windows

win.rar GmbH firmasının üretmiş olduğu, WinRAR programının son versiyonu olan 5.90 sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Dünyanın en popüler ve en güçlü dosya sıkıştırma, açma ve arşivleme programıdır. En çok kullanılan Rar veya Zip dosyaları desteklemenin yanı sıra jar, gz, iso, 7z, tar ve cab gibi bir çok dosya uzantısını açma veya sıkıştırma desteği sunar. Dosyaları sıkıştırma yaparken şifre ekleye bilmenize olanak sunuyor. Büyük boyutlu dosyalarınızı arşivleme yaparken boyutlarını küçültebiliyor.

WinRAR programında çoğu kişinin bilmediği ve yazılımcıların sevebileceği bir özellik ise, yerleşik SFX modülü ile .exe dosyaları bile oluşturmanızı mümkün kılıyor. İçerisine dosyaları atıp kurulum dosyası bile oluşturabilirsiniz. İnternet de bununla alakalı birçok bilgi mevcut.

40 günlük ücretsiz full sürümüdür. Süre dolduktan sonra satın almaz iseniz size çeşitli reklamlar ve mesajlar gösterebilir. Ancak bu şekilde de kullanabilirsiniz. Yukarıdaki indirme linki 64 bit bilgisayarlar içindir.

Sağ tıklama menüsüne de yerleşerek dosyalara tek tıklama ile işlem yapabilirsiniz. Her bilgisayarda olması gereken hatta ilk kurulması gereken şahane bir programdır. Türkçe versiyondur.

Ayrıca; WinRAR 5.90 alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz