WinZip

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 24.0 Build 14033 (64-bit)
Yapimci: WinZip Computing
Sistem: PC / Windows

WinZip Computing firmasının üretmiş olduğu, WinZip programının son versiyonu olan 24.0 Build 14033 (64-bit) sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Dosya sıkıştırmaya ve sıkıştırılmış dosyaları açmaya yarayan popüler bir programdır. Zip li dosyalara göz atma, çıkartma, yeniden adlandırma ve içeriği görme gibi özellikleri yanı sıra dosya ve klasörleri sıkıştırma, şifreleme ve paylaşma gibi özellikler sunar. Sürükleyip bırakma desteğiyle zip içerisine dosyalarınızı bırakarak anında arşivlenmesini sağlayabilirsiniz.

WinZip programı mausenin sağ tuşuna da eklenir ve tek tıklama ile dosyalara işlem yapabilirsiniz. PDF ye dönüştürme ve Filigran ekleme gibi yardımcı araçları vardır. ZIP, Rar, Tar, Gzip, 7Z gibi diğer popüler formatları da destekler. 21 gün deneme süresinde sınırsız işlem yapabilirsiniz. Sonrası çeşitli kısıtlamaları vardır. Winrar alternatifi olarak denenebilir.

Ayrıca; WinZip 24.0 Build 14033 (64-bit) alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz