Zoom

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Versiyon: 5.0.5
Yapimci: Zoom Communications
Sistem: PC / Windows

Zoom Communications firmasının üretmiş olduğu, Zoom programının son versiyonu olan 5.0.5 sürümünü yukarıdaki "indir" linkinden bilgisayarınıza legal, hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

PC için Çevrim içi video konferans yapabileceğiniz hem küçük boyutlu hemde büyük projelere imza atan gerçek zamanlı bir mesajlaşma programıdır. Günümüzde korona yüzünden herkesin evde olduğu zamanlar büyük talep görmüş ve milyonlarca kullanıcıya sahip olmuştur. Bana göre bunun sebeplerinden birisi video konferans yaparken bir konuşmacı konuşmaya başladığı anda kamera görüntüsünün konuşan kişiyi çerçeve ile belirtmesi büyük beğeni kazanmıştır. Piyasada bulabileceğiniz en iyi programlardan birisidir.

Zoom Meeting olarak da bilinen bu program, Sadece cep telefonundan değil, PC için de bu versiyonu kullanıma açmıştır. Yazılım ile amatör veya profesyonel olarak toplantı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra uçtan uca şifreleme yaptığı için son derece güvenlidir.

100 farklı katılımcıya kadar ücretsiz sunuluyor. Cep telefonları için aşağıdaki linkleri, PC için yukarıdaki linki kullanınız.

Ayrıca; Zoom 5.0.5 alternatifi olabilecek yazılımlara aşağıdaki benzeyen programlardan göz atabilirsiniz.

Program hakkinda yorum yapabilirsiniz